REKLAMA
REKLAMA

Borussia pożegna się z ośmioma zawodnikami?

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Sport Bild  |  06.05.2020 15:56
Borussia pożegna się z ośmioma zawodnikami?

Kibice Borussii Dortmund  |  fot. ASInfo

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Borussia Dortmund przygotowuje się do letniego okna transferowego. Klub z Signal Iduna Park czeka na oferty dla Nico Schulza, Manuela Akanjiego i Mahmouda Dahouda - informuje Sport Bild.

Nico Schulz do drużyny z Dortmundu trafił zaledwie rok temu z Hoffenheim za 25,5 miliona euro. Nie spełnił jednak pokładanych w nim nadziei, zdecydowanie przegrywając rywalizację z Raphaelem Guerreiro, który jesienią ubiegłego roku przedłużył o trzy lata swój kontrakt z klubem.

Borussia jest również gotowa na pożegnanie się z 24-letnim Manuelem Akanjim, który jest dopiero trzecim środkowym obrońcą w klubowej hierarchii. Sprowadzony w styczniu 2018 roku z FC Basel Szwajcar przegrywa rywalizację o miejsce w składzie z doświadczonym Matsem Hummelsem oraz 20-letnim Danem-Axelem Zagadou. Jak informuje Sport Bild, Borussia jest gotowa sprzedać go za kwotę 25-30 milionów euro.

Wiele wskazuje na to, że z klubem pożegna się również Mahmoud Dahoud, który nie zrobił żadnych postępów od momentu dołączenia do zespołu trzy lata temu.

Wypożyczeni bez przyszłości w Dortmundzie


To jednak nie jedyni piłkarze, którzy w najbliższym czasie mogą definitywnie rozstać się z Borussią. Z końcem czerwca wygasa kontrakt Mario Götze i nie zostanie on przedłużony. Przyszłości w klubie nie mają również przebywający obecnie na wypożyczeniach w innych zespołach: Andre Schürrle, Marius Wolf, Ömer Toprak i Jeremy Toljan.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy