REKLAMA
REKLAMA

Neuer sfrustrowany wyciekiem szczegółów negocjacji do mediów

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Bild  |  19.04.2020 20:08
Neuer sfrustrowany wyciekiem szczegółów negocjacji do mediów

Manuel Neuer  |  fot. Abaca/Hepta/ SPORTPICTURES

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Manuel Neuer nie jest zadowolony z faktu, że szczegóły jego negocjacji z Bayernem Monachium zostały ujawnione. Zawodnik zabrał głos w sprawie w jednym z wywiadów.

Na dzisiaj sytuacja w sprawie przyszłości reprezentanta Niemiec w ekipie z Bawarii wygląda tak, że rozmowy w sprawie nowego kontraktu utkwiły w martwym punkcie. Neuer nie ukrywa jednak, że nie spodobało mu się to, że informacje na temat negocjacji z władzami klubu wyciekły do mediów.

- Wszystkie rozmowy, które tutaj przeprowadziłem, zawsze były prowadzone z wielkim zaufaniem. Z mojej strony nic nigdy nie trafiło do dziennikarzy. Tymczasem teraz dostrzegam w mediach, że są ujawnione informacje w tej sprawie, co mnie dziwi. To nie jest Bayern, który ja znam - powiedział niemiecki bramkarz w rozmowie z Bildem.

- Zawsze ważne było dla mnie zaufanie do moich współpracowników. Liczę zawsze na to, że klub będzie wobec mnie lojalny tak jak, ja jestem lojalny wobec Bayernu - kontynuował Neuer.

- Chcę grać tak długo, jak długo pozwoli mi na to zdrowie. W każdym razie oczekuje zaufania. Oczywiste jest, że pięcioletni kontrakt to jakaś fikcja. Jestem świadomy tego, że mam 34 lata i za pięć lat będę miał 39 lat. Dziwi mnie zatem, że takie bzdury są przedstawiane w publicznych przekazach - dodał bramkarz.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

FCHollywood | 20.04.2020 08:43

Z jednej strony mówi, że wyciekły szczegóły negocjacji, by za chwilę powiedzieć, że informacje w mediach nie mają nic wspólnego z prawdą.

No to skoro informacje w mediach nie są prawdziwe, to znaczy, że nic nie wyciekło.

MarseilleFan | 20.04.2020 15:11

Jedyną osobą z Bayernu, która wyjawia jakiekolwiek szczegóły jest sam Neuer. I tak jak napisał FCHollywood sam sobie Manuel zaprzecza w swojej wypowiedzi. Chyba, że tłumaczenie jest niedokładne. Rummenigge może sie nieźle wpienić za ten wywiad.bundesliga.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy