REKLAMA
REKLAMA

Rashica także na celowniku RB Lipsk

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Kicker  |  17.04.2020 14:23
Rashica także na celowniku RB Lipsk

Bundesliga

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
RB Lipsk to kolejny klub, który wyraża zainteresowanie napastnikiem Werderu Brema Milotem Rashicą - informuje Kicker.

Rashica, który do Werderu trafił w styczniu 2018 roku z Vitesse Arnhem, jest zdecydowanie najjaśniejszą postacią mającej duże problemy drużyny Werderu. W 20 rozegranych spotkaniach zdobył siedem bramek i zanotował cztery asysty.

Swoimi występami Milot Rashica zwrócił na siebie uwagę wielu klubów. W ostatnim czasie mówiło się o zainteresowaniu ze strony Borussii Dortmund, która poszukuje piłkarza, który mógłby zastąpić Jadona Sancho. Teraz do grona kandydatów do jego sprowadzenia dołączył RB Lipsk.

Rashica jest związany z Werderem umową do czerwca 2022 roku. Znajduje się w niej klauzula z kwotą odstępnego w wysokości 38 milionów euro. Kicker informuje jednak, że Werder raczej będzie skłonny sprzedać swojego piłkarza za mniejszą kwotę.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 4 komentarze

bundes | 17.04.2020 19:11

40 banieczke i chłopaka tracimy, ale cena miła wiedząc ze i tak odejdzie.

Stormblast | 18.04.2020 10:17

Według tego co widziałem na transfermarkcie to 40 mln euro. Kwestia ile z tego otrzymamy my, ile Vitesse, a ile agent. W każdym razie w obecnej sytuacji i przy takiej kwocie transferowej należy mu podziękować i zapakować w auto do Lipska:)

FCHollywood | 18.04.2020 13:00

Nie da się ukryć, że się wyróżnia. Pytanie jaka będzie to kwota i ile z tego zasili klubową kasę. Takiego zawodnika sprzedać przy kadrze jaką ma Werder, to strzał w stopę. Co z tych pieniędzy? Zero gwarancji na cokolwiek patrząc na to co się tam dzieje. Czyli w konsekwencji może skończyć się degradacją.

bundes | 18.04.2020 13:53

Klauzula na transfer zagraniczny to 38 wiec bez 40 nie powinni puscic nigdzie.
FCHOOLYWOOD Werder to nie Bayern jak zawodnik chce odejść nic nie zrobisz takie są faktybundesliga.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy