REKLAMA
REKLAMA

Poznaliśmy plan wznowienia Bundesligi

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Kicker  |  04.04.2020 15:50
Poznaliśmy plan wznowienia Bundesligi

Bundesliga

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Poznaliśmy kolejne szczegóły planu dotyczącego wznowienia i zakończenia rozgrywek Bundesligi w obecnym sezonie. Piłkarze do gry mieliby wrócić do gry w pierwszy lub drugi weekend maja - informuje Kicker.

Wznowienie rozgrywek byłoby możliwe tylko przy spełnieniu podstawowego warunku: służby zdrowotne oraz politycy musieliby dać zielone światło na rozgrywanie meczów bez udziału kibiców.

Pozostałe do rozegrania dziewięć kolejek miałoby w większości odbywać się w weekendy, a sezon zakończyłby się 30 czerwca. Rywalizacja miałaby zostać wznowiona od 26. kolejki, pierwszej odwołanej. W kolejne weekend rozgrywane byłyby następne kolejki (27, 28, 29 i tak dalej).

Środek tygodnia zarezerwowany byłby dla przełożonych spotkań, w tym meczu Werderu z Eintrachtem, a także spotkań Pucharu Niemiec i ewentualnie europejskich pucharów. Realizacja planu zakłada tylko jedną kolejkę rozgrywaną w środku tygodnia.

W drugim scenariuszu rozważane jest rozpoczęcie rywalizacji od meczów zaplanowanych na początek maja i rozegranie odwołanych spotkań w ciągu tygodnia począwszy od 26. kolejki.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

Rob66 | 04.04.2020 16:47

Nic..powiem tylko uff.. optymiści.bundesliga.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy