REKLAMA
REKLAMA

Flick trenerem Bayernu do 2023 roku

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: Fcbayern.com  |  03.04.2020 19:34
Flick trenerem Bayernu do 2023 roku

Bundesliga

Piłkarze wracają na boiska!
Hansi Flick pozostanie na stałe pierwszym trenerem Bayernu Monachium. W piątek bawarski klub poinformował o podpisaniu ze szkoleniowcem umowy do 30 czerwca 2023 roku.

- Bayern jest bardzo zadowolony z pracy Hansiego Flicka. Zespół rozwijał się pod nim bardzo dobrze, prezentował atrakcyjną piłkę, co również znajduje odzwierciedlenie w wynikach. Jesteśmy jedynym niemieckim klubem nadal występujących we wszystkich trzech rozgrywkach. Podoba mi również sposób, w jaki prowadzi zespół. Bayern ufa Hansiemu Flickowi i jesteśmy przekonany, że wraz z nim będziemy nadal osiągać nasze cele w przyszłości - powiedział Karl-Heinz Rummenigge.

- Z niecierpliwością czekam na nadchodzące zadania wraz z moim sztabem trenerskim i zespołem. Rozmowy z Karlem-Hainzem Rummenigge, Oliverem Kahnem i Hasanem Salihamidziciem były bardzo dobre i charakteryzowały się dużym wzajemnym szacunkiem. Wspólnie wyznaczyliśmy kierunek na najbliższe lata. Jestem pewien, że razem możemy wiele osiągnąć - stwierdził sam szkoleniowiec.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 2 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

FCHollywood | 03.04.2020 19:59

To może oznaczać koniec sagi z transferem Sane i Leroy zostanie w City.

kubaFR | 04.04.2020 03:25

Powiem tylko ze bardzo odważna decyzja. Zwłaszcza ta długość kontraktubundesliga.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy
03.06 13:48