Fortuna Dusseldorf remisuje na wyjeździe

dodał: GBielecki  |  źródło: Bundesliga.goal.pl  |  08.03.2020 19:55

Bundesliga

ZAKŁAD BEZ RYZYKA 50pln (zwrot na konto depozytowe)
W ramach 25. kolejki Bundesligi na Opel Arena, Mainz mierzył się z Fortuną Dusseldorf. Mecz zakończył się remisem 1:1.

Rywalizacja toczyła się między drużynami z dołu tabeli. Mimo kiepskiej formy obydwu drużyn rywalizacja była dość emocjonująca.

Lepszą grę prezentowali goście. Piłkarze Fortuny częściej utrzymywali się przy piłce i wręcz bombardowali bramkę przeciwnika.

Koniec pierwszej połowy zakończył się bezbramkowym remisem. Goście marnowali dogodne sytuacje i sami są sobie winni.

W drugiej połowie błąd obrońców wykorzystał Mateta, który wysokim lobem otworzył korytarz dla Oztunaliego. Pomocnik wbił piłkę do siatki głową z przed samej linii bramkowej.

Pod koniec spotkania Mateta otrzymał drugą żółtą kartkę. Zawodnik, który kilkanaście minut wcześniej asystował, dopuścił się bezsensownego faulu i uderzył rywala łokciem.

Gra w osłabieniu dała się we znaki i tuż przed końcem meczu, gola na wagę remisu zdoył Karaman. Turek wykorzystał błąd bramkarza podczas obrony strzału i mocnym strzałem w prawy róg bramki doprowadził do wyrównania.

Mainz - Fortuna Dusseldorf 1:1 (0:0)

1:0 Oztunali 62'
1:1 Karaman 85'