REKLAMA
REKLAMA

Upamecano: Wiele klubów chce mnie pozyskać

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Espana  |  18.02.2020 12:03
Upamecano: Wiele klubów chce mnie pozyskać

Bundesliga

ZAKŁAD BEZ RYZYKA 50pln (zwrot na konto depozytowe)
Obrońca RB Lipsk w osobie Dayota Upamecano dał do zrozumienia w jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi dla mediów, że latem może zmienić barwy klubowe. - Jest wiele klubów, które chcą mnie mieć w swoich szeregach - mówił ostatnio zawodnik.

21-latek jest uważany za jednego z najzdolniejszych zawodników młodego pokolenia, co skutkuje tym, że Upamecano chce mieć wiele czołowych klubów ze Starego Kontynentu.

Mundo Deportivo wskazuje, że FC Barcelona myśli o pozyskaniu młodego piłkarza wicelidera niemieckiej ekstraklasy. Z kolei Daily Mirror podaje, że Manchester City chciałby mieć piłkarza w swoich szeregach.

Środkowy obrońca jest jednym z głównych powodów tego, że Lipsk walczy w tej kampanii o mistrzostwo Bundesligi, grając w 25 spotkaniach w tej kampanii. Zawodnik też w dużym stopniu przyczynił się do tego, że ekipa z Saksonii znalazła się w gronie 16 najlepszych ekip w Lidze Mistrzów w tym sezonie.

- Skupiam się aktualnie przede wszystkim na grze w Lipsku, a dopiero później o tym, co zamierzam zrobić w przyszłości. Chociaż zdaję sobie sprawę z tego, że są na rynku kluby, które chcą mnie mieć u siebie - mówił Francuz w rozmowie z Mundo Deportivo.

- Po zakończeniu sezonu będę rozmawiał na temat swojej przyszłości z moimi agentami i z rodzicami. Wówczas myślę, że podejmiemy właściwą decyzję - dodał 21-latek.

Upamecano dołączył do Lipska z FC Salzburg w styczniu 2017 roku i od tego czasu stał się kluczowym zawodnikiem niemieckiej drużyny.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco