REKLAMA
REKLAMA

Klinsmann na dobre rozstał się z Herthą

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Bulinews.com  |  14.02.2020 11:45
Klinsmann na dobre rozstał się z Herthą

Bundesliga

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
W ostatnim czasie Jürgen Klinsmann stał się bohaterem niezwykłego zamieszania w Hercie BSC. Były selekcjoner reprezentacji na początku tygodnia podjął decyzję o zakończeniu pracy w roli trenera ekipy ze stolicy Niemiec. 55-latek chciał się tym samym skupić na zarządzaniu klubem jako członek rady nadzorczej. Sternicy berlińskiego klubu poinformowali jednak o tym, że Klinsmann na dobre pożegna się z klubem.

Werner Gegenbauer, Michael Preetz i Lars Windhorst na temat rozstania 108-krotnego reprezentanta Niemiec z Herthą poinformowali w trakcie czwartkowej konferencji prasowej.

- Ostatnie wydarzenia były bardzo zaskakujące z perspektywy klubu. Jürgen Klinsmann nie tylko postanowił opuścić Herthę jako drużynę, ale ogólnie cały projekt - zakomunikował prezes berlińskiego klubu w osobie Gegenbauera.

- Oczywiście podpisał umowę o pracę, zarówno pisemną, jak i ustną. Pan Klinsmann potwierdził zawieszenie swojego stanowiska w radzie nadzorczej w dniu 27 listopada, zanim podjął pracę jako główny trener 1 grudnia - dodał.

Głos na temat zmian w klubie zabrał też przedstawiciel inwestora Herthy. - To była decyzja Klinsmanna. W każdym razie w świecie biznesu takie zachowania są niedopuszczalne. Zmierzamy w dobrym kierunku, szkoda że Jürgen zdecydował się wybrać inną drogę - mówił Windhorst.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
22.09 20:57