REKLAMA
REKLAMA

Flick: Coutinho nie jest z siebie zadowolony

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Bulinews.com  |  08.02.2020 11:29
Flick: Coutinho nie jest z siebie zadowolony

Philippe Coutinho  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Hansi Flick w jednym ze swoich ostatnich przekazów dla mediów zakomunikował, że Philippe Coutinho nie jest zadowolony ze swojej dyspozycji prezentowanej w ostatnim czasie. Szkoleniowiec teamu z Bawarii co prawda starał się zasugerować, że nie było tak źle, ale jego zdaniem Brazylijczyk jest innego zdania.

- To nie jest łatwe. Philippe ostatnio radził sobie bardzo dobrze na treningach. Jasne, nie wszystko było świetne przeciwko Hoffenheim, ale nie wszystko też było złe. Nie sądzę, żeby był w tej chwili w 100 procentach zadowolony ze swoich występów - mówił opiekun aktualnych mistrzów Niemiec.

- Nie zmienia to jednak faktu, że to jeden z naszych piłkarzy, któremu musimy pomóc, co staramy się czynić - rzekł Flick w trakcie konferencji prasowej przed niedzielnym starciem ligowym przeciwko RB Lipsk.

- Jestem pewny, że to zawodnik, mogący błyszczeć. Musimy jednak zachować cierpliwość. Każdy zawodnik boryka się z różnego rodzaju kłopotami. Coutinho jest jednak zdrowy, więc jestem w jego przypadku dobrej myśli - zaznaczył opiekun Bayernu.

Reprezentant Brazylii w tej kampanii zaliczył łącznie 26 meczów, notując w nich siedem trafień i osiem asyst.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
27.09 17:30
27.09 15:51