REKLAMA
REKLAMA

Raiola: Haaland podjął przemyślaną decyzję

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Sky Sports  |  08.02.2020 10:58
Raiola: Haaland podjął przemyślaną decyzję

Erling Haaland  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Erling Haaland z marszu stał się jedną z kluczowych postaci Borussii Dortmund po transferze z FC Salzburg. Na temat swojego klienta wypowiedział się ostatnio znany menedżer piłkarski Mino Raiola, przekonując, że Norweg podjął przemyślaną decyzję, dołączając do ekipy z Signal Iduna Parka.

- Jak doszło do transferu? 1 stycznia otwarto teatr, kurtyna się podniosła i zaczęło się przedstawienie. Mówiąc o kulisach, trzeba powiedzieć, że główni aktorzy byli zajęci próbami przez ostatnich sześć miesięcy. Podobnie jest w świecie piłki nożnej - stwierdził agent piłkarski w rozmowie z Sport Voetbalmagazine.

- Zajmowałem się tematem Haalanda przez prawie rok. W sprawę był też zaangażowany ojciec zawodnika. Rozmawiałem z wieloma z klubami, słuchałem wielu planów, negocjowałem kwoty. To pozwoliło podjąć Erlingowi przemyślaną decyzję - dodał Raiola.

19-letni napastnik w trzech rozegranych jak na razie meczach niemieckiej ekstraklasy zaliczył siedem trafień, notując też jedną asystę. Z kolei w Pucharze Niemiec w jednym spotkaniu Haaland zaliczył jedno trafienie i jedno kluczowe podanie. Zawodnik ma kontrakt ważny z dortmundczykami do 2024 roku.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
27.09 17:30
27.09 15:51