REKLAMA
REKLAMA

Borussia i Leicester chcą Demirala

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Sky Sport Italia  |  04.01.2020 10:37
Borussia i Leicester chcą Demirala

Kibice Borussii Dortmund  |  fot. ASInfo

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Sky Sport Italia podaje na swoich łamach, że dwa kluby są poważnie zainteresowane pozyskanie Meriha Demirala z Juventusu FC. Działacze Borussii Dortmund i Leicester City są podobno gotowi wyłożyć 30-40 milionów euro na transfer z udziałem Turka.

O tym, że przedstawiciel Premier League zamierza wzmocnić się w defensywie wiadomo już od jakiegoś czasu. Przypomnijmy, że swego czasu przedstawiciele Lisów byli zainteresowani Daniele Ruganim z turyńskiej drużyny.

Tymczasem najnowsze doniesienia mediów wskazów, że także klub z siedzibą na Signal Iduna Park planuje pozyskanie Demirala. O ile Leicester oferował podobno 30 milionów euro za zawodnika, to decydenci wicemistrzów Niemiec są gotowi zaproponować 40 milionów euro.

Warto jednak odnotować, że Juventus niechętnie podchodzi do tematu rozstania z reprezentantem Turcji. Klub z Piemontu bardziej koncentruje się na tym, aby sprzedać Daniele Ruganiego, czy Emre Cana, którzy obciążają budżet mistrzów Włoch swoim niemałym wynagrodzeniem,

Demiral nie grał zbyt wiele w trakcie pierwszych trzech miesięcy trwającego sezonu, ale koniec 2019 roku był dla niego udany pod tym względem, bo rozegrał cztery spotkania. Jego występy były pozytywnie odebrane przez ekspertów. Przypomnijmy, że zawodnik dołączył do Juve ostatniego lata z US Sassuolo, kosztując 18 milionów euro.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco
27.09 17:30
27.09 15:51