REKLAMA
REKLAMA

Rose: Pokazaliśmy wytrwałość

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: ASInfo  |  29.11.2019 12:36
Rose: Pokazaliśmy wytrwałość

Liga Europejska  |  Liga Europejska

Oceń bukmachera i wygraj nagrody!
Borussia Moenchengladbach pokonała na wyjeździe Wolfsberger AC 1:0 w czwartkowym meczu grupy J Ligi Europy. Marco Rose, trener Źrebaków, przyznał, że nie było łatwo zdobyć komplet punktów.

- Dobrze zaczęliśmy, ale potem rywal dostosowali się do naszej taktyki i sprawili nam problemy. Ciężko nam się później grało i trzeba za to docenić przeciwników. Było nam bardzo trudno - powiedział Rose, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

- Nie było nam łatwo znaleźć odpowiedni pomysł na to, aby poradzić sobie z rywalami. Piłkarze jednak dobrze się spisali - dodał.

- Pokazaliśmy wytrwałość i zachowaliśmy czyste konto w obronie. Decydujący atak był natomiast kwestią czasu - stwierdził.

Jego podopieczni są liderem grupy ze zdobytymi ośmioma punktami. Taki sam dorobek ma AS Roma, a trzeci Basaksehir Stambuł zgromadził oczko mniej. Czwarty Wolfsberger AC zdobył cztery punkty. W ostatniej kolejce zespół ze stolicy Włoch podejmie ekipę z Austrii, natomiast ekipa z Bundesligi zmierzy się u siebie z drużyną z Turcji.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco