Puchar Niemiec: Byki gromią Wilki, awans Werderu

dodał: sobmar  |  źródło: Bundesliga.goal.pl  |  30.10.2019 21:21

Timo Werner  |  fot. Grzegorz Wajda

Jak odebrać najlepszy bonus od bukmachera?
Nie było emocji w najciekawiej zapowiadającym się środowym meczu II rundy Pucharu Niemiec. RB Lipsk rozgromił na wyjeździe VfL Wolfsburg 6:1 i pewnie awansował do kolejne fazy rozgrywek.

Dwa gole i dwie asysty w tym meczu zaliczył Timo Werner. Pewne zwycięstwo odniósł także Werder Brema, który pokonał drugoligowe FC Heidenheim 4:1, zdobywając trzy gole w ciągu pierwszych 18 minut spotkania.

Dopiero rzuty karne pozwoliły natomiast wyłonić zwycięzców w spotkaniach w Kaiserslautern i Verl. W obydwu przypadkach lepiej wykonywali je gospodarze.