Pewna wygrana Freiburga

Bundesliga
Na zdjęciu: Bundesliga

Gracze Hoffenheim przegrali z Freiburgiem 0:3. Bramki dla triumfatorów zdobyli Günter, Haberer i Petersen.

Jak wyglądało to spotkanie? Na pierwszego gola w tej potyczce czekaliśmy do 13. minuty. Wtedy to bramkę zdobył Günter, który popisał się precyzyjnym uderzeniem.

Goście nie zamierzali na tym poprzestawać. Do przerwy prowadzili już 2:0. W 38. minucie na listę strzelców wpisał się bowiem Haberer.

W 59. minucie było już 3:0. Jak padła bramka? Wtedy to Günter zagrał w pole karne, a tam akcję mocnym strzałem wykończył Petersen.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i goście pewnie zdobyli komplet oczek.

W tym momencie gospodarze mają na swoim koncie jedynie cztery punkty. Natomiast zawodnicy ekipy z Fryburga zdobyli już w tych rozgrywkach dziewięć oczek.

Hoffenheim – Freiburg 0:3 (0:2)

0:1 Günter 13′
0:2 Haberer 38′
0:3 Petersen 59′