Grad goli i remis w Mainz

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: Bundesliga.goal.pl  |  03.05.2019 22:25

Timo Werner  |  fot. Grzegorz Wajda

Gracze Mainz zremisowali u siebie z Lipskiem 3:3. Goście prowadzili już 2:0 i 3:1, ale nie zdołali dowieźć korzystnego dla siebie wyniku do końca.

Co działo się w tym spotkaniu? Na pierwsze trafienie w tym meczu czekaliśmy do 20. minuty. Wtedy to na listę strzelców wpisał się Klostermann.

Kilkanaście minut potem zawodnicy z Lipska prowadzili już dwoma trafieniami. Po raz kolejny bramkarza gospodarzy pokonał Klostermann.

Gospodarze wrócili do gry kilka minut przed zmianą stron. W 43. minucie gola kontaktowego zdobył bowiem Onisiwo.

Druga połowa rozpoczęła się lepiej dla przyjezdnych. Wszystko dzięki bramce Wernera, która zmieniła wynik tej potyczki na 3:1 dla gości.

Na kolejnego gola w tym emocjonującym spotkaniu czekaliśmy do 67. minuty. Tym razem do siatki gości trafił Niakhate i końcowy wynik tej potyczki cały czas był sprawą otwartą.

To nie był koniec goli. Zawodnicy klubu z Moguncji doprowadzili do wyrównania w 83. minucie po trafieniu Matety.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie, chociaż w końcówce celnie na bramkę uderzył jeszcze Orban.

Mainz - RB Lipsk 3:3 (1:2)

0:1 Klostermann 20'
0:2 Klostermann 32'
1:2 Onisiwo 43'
1:3 Werner 49'
2:3 Niakhate 67'
3:3 Mateta 83'