REKLAMA
REKLAMA

Choupo-Moting: Myślałem, że był spalony

dodał: sobmar  |  źródło: GetFrenchFootballNews  |  09.04.2019 08:48
Choupo-Moting: Myślałem, że był spalony

Adidas Conext  |  fot. Materiał prasowy

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Eric Maxim Choupo-Moting przeprosił za swoje fatalne pudło w meczu z RC Strasbourg (2:2) i przyznał, że niepotrzebnie dotykał piłki, która po strzale Christophera Nkunku wpadłaby do siatki. Zamiast tego reprezentant Kamerunu skierował ją na słupek, a potem z linii wybił ją obrońca rywali.

30-letni piłkarz zawahał się, gdyż obawiał się, że mógł być na pozycji spalonej, a potem tak niefortunnie kopnął futbolówkę, że gol nie padł, a jego zagranie przejdzie do historii jako jedno z najgorszych, jak nie najgorsze pudło na piłkarskich boiskach.

- Początkowo sądziłem, że może on chciał mi podać, a on strzelił. Sądziłem, że obrońca zdoła przejąć piłkę, a potem zawahałem się przy piłce, spytałem sam siebie, czy może jestem na spalonym i potem wszystko wydarzyło się bardzo szybko. Dotknąłem piłkę, a ona trafiła w słupek i bardzo szkoda, ponieważ po strzale Nkunku sama był wpadła do bramki. Jest mi przykro z tego powodu, ale musimy żyć dalej i trzymać głowy wysoko - powiedział Choupo-Moting w rozmowie z Canal+.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy