Pewny triumf Werderu

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: Bundesliga.goal.pl  |  10.02.2019 17:20

Bundesliga

Zawodnicy Werderu wygrali z Augsburgiem 4:0. Bramki dla klubu Bremy zdobyli Rashica (dwie), Eggestein i Mohwald.

Jak wyglądało to spotkanie? Gospodarze szybko objęli prowadzenie, ponieważ już w piątej minucie bramkę zdobył Rashica.

Siedem minut potem powinno być 2:0, ale Gebre Selassie został zatrzymany przez dobrze interweniującego bramkarza rywali. W 23. minucie swojej sytuacji nie wykorzystał natomiast Oxford.

Gospodarze poszli za ciosem. W odstępie kilkudziesięciu sekund na listę strzelców wpisali się kolejno Eggestein i ponownie Rashica.

Kilka minut po przerwie mogło być już 4:0, lecz dobrej sytuacji nie wykorzystał Kruse.

Piłkarze z Bremy podwyższyli swoje prowadzenie w 83. minucie. Wtedy to bramkarza Augsburga pokonał Mohwald.

Do ostatniego gwizdka sędziego nie padły już żadne bramki.

I to jest świętowanie urodzin:)
Pewnie jak niemal zawsze zagrał Pavlenka. Dosyć dobrze Langkamp, ale jak dla mnie i tak Velijković jest lepszym obrońcą. Maxi Eggestein kolejny dobry mecz. Myślę, że kwestią czasu jest powołanie do kadry. Klaassen znów dobrze, bo przyznam szczerzę, że ostatnio martwiłem się jego grą. Po raz kolejny wartością dodaną jest Mohwald.
Reszta pewnie.
Oczywiście warto nadmienić Rashicę, gdzie dwukrotnie zachował się samolubnie, ale przy okazji znakomicie.
Oby tylko utrzymać tę formę i skuteczność.

bundes | 10.02.2019 18:31

Jedyne co martwi to nasza obrona poza Pavlenka bo dopuszczaliśmy do takich sytuacji ze lepsza ekipa szybko by te 3:0 zniwelowała do 3:3 i to musza poprawić. Mogli Naldo kupić na te pół sezonu ;-)

KAT | 10.02.2019 19:46

Obrony nie ma, więc nie dziwią mnie sytuację dla Augsburga. Na szczęście jest jeden z najlepszych bramkarzy w lidze. Liczyłem na przelamanie po zwycięstwie w pucharze i tak też się stało. Martwi mnie kontuzja Rashicy, oby co nic poważnego.

Rysiek | 10.02.2019 20:22

Czy te stroje są tylko na chwilę? Mecz bardzo otwarty. Augsburg powinien z dwie bramki strzelić, ale nawet mając tak radosną obronę przegraliby ten mecz. Cieszy wygrana, bo w tygodniu trochę pobiegaliśmy za piłką. Velijković lepszy od Langkampa? Pozwolę się nie zgodzić w tej kwestii.

bundes | 10.02.2019 21:52

Koszulki urodzinowe jak się im bliżej przyglądać to widać 120.
Ogólnie cała trójka środkowych to poziom bardzo średni, bardzo bardzo ale wszędzie w lidze to wyglada podobnie

Stormblast | 10.02.2019 22:51

Też Naldo bym chętnie zobaczył - choćby miałby to być jego ostatni sezon.
Koszulki były w limitowanej ilości: 1899 sztuk. Sprzedawane od piątku bodajże od godziny 10 i... Brak dostępu do strony;)

Sam wzór raczej średnio ładny. Odnoszę wrażenie, że można było zrobić o wiele ładniejsze stroje.

A, i oczywiście wylosowaliśmy Schalke w Pucharze Niemiec. Na wyjeździe rzecz jasna.

KAT | 10.02.2019 23:07

Mam nadzieję że na przyszły sezon pierwsze co zrobi Baumann to ściągnie 2 środkowych obrońców. Veljkovica z racji tego, że jest młody i coś tam nawet gra w reprezentacji uda się sprzedać za jakieś 10mln jakimś frajera, najlepiej anglika :D O ile Moisander trzyma poziom to cała reszta z Friedlem włącznie jest słaba. Puchar ja zwykle wyjazd... Udało się uniknąć Lipska i Bayernu, ale pozatym to wyjazd na Schalke był 3 najgorsza opcja. Myślę że szanse 50/50