Bayern z kompletem, Lewy odpoczywał

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: Bundesliga.goal.pl  |  28.04.2018 17:18

Zawodnicy Bayernu wygrali na swoim terenie z graczami Eintrachtu 4:1 (1:0). Robert Lewandowski przesiedział cały mecz na ławce.

Jak wyglądało to spotkanie? Piłkarze gospodarzy mogli objąć prowadzenie w 17. minucie, lecz swojej sytuacji nie wykorzystał Wagner.

W 28. minucie Evina zagrał do Wagnera, ale zawodnik Bayernu nie zdołał oddać celnego strzału na bramkę rywali.

W 40. minucie na uderzenie zdecydował się Gacinović, ale było ono niecelne.

Kilkadziesiąt sekund potem w dobrej sytuacji znalazł się Jović, lecz przegrał pojedynek z sam na sam golkiperem Bayernu.

W 43. minucie mistrzowie Niemiec wyszli zaś na prowadzenie po trafieniu Dorscha. W 53. minucie wyrównać mógł Jović, ale ponownie zabrakło mu precyzji.

W 76. minucie Bawarczycy podwyższyli po bramce Wagnera. Chwilę potem kontaktowe trafienie zanotował Haller. Bawarczycy opanowali wydarzenia na placu gry w 87. minucie. Wtedy to na listę strzelców wpisał się Rafinha.

W końcówce szansę miał Tolisso, ale strzelił prosto w bramkarza. Wynik meczu na 4:1 ustalił zaś Suele.

Bayern - Eintracht 4:1 (1:0)

1:0 Dorsch 43'
2:0 Wagner 76'
2:1 Haller 78'
3:1 Rafinha 87'