REKLAMA
REKLAMA

"Nie umiem doczekać się meczu z Realem"

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Fourfourtwo.com  |  25.08.2016 21:37
Szkoleniowiec Borussii Dortmund Thomas Tuchel po tym, jak stało się jasne, że ekipa z Westfalii w fazie grupowej Ligi Mistrzów zmierzy się z Realem Madryt, nie potrafi doczekać się konfrontacji z zespołem ze stolicy Hiszpanii. Opiekun wicemistrzów Niemiec opowiedział o swoich wrażeniach tuż po losowaniu grup.

- Do wylosowanych rywali podchodzimy z szacunkiem. Na pewno gra z obrońcą trofeum będzie dla nas wszystkich czymś wyjątkowym - mówił trener.

- Grając z taką drużyną jak Real to coś niezwykłego i nie potrafię się doczekać, kiedy dojdzie do tego meczu - dodał Tuchel.

Na temat pozostałych przeciwników w fazie grupowej Ligi Mistrzów wypowiedział się z kolei Marcel Schmelzer.

- O ile z madrytczykami mierzyliśmy się w ostatnich latach kilka razy, to Sporting jest dla nas nowym zespołem. Legia to z kolei drużyna, która znalazła się w Lidze Mistrzów po trwającej 20 lat niemocy polskich zespołów w walce o awans do tych rozgrywek. To zatem musi coś znaczyć - rzekł cytowany przez Fourfourtwo zawodnik.

- Chcemy być zespołem dominującym w swojej grupie, ale do każdego przeciwnika podejdziemy z respektem i nikogo na pewno nie zlekceważymy - podsumował.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy