REKLAMA
REKLAMA

Gracz Borussii zagra w Premier League?

dodał: Michał Wachowski  |  źródło: AsInfo  |  13.04.2016 13:28
Mahmoud Dahoud otrzymał ofertę podpisania kontraktu z Liverpool FC - donosi brytyjski dziennik The Guardian. Pomocnikiem Borussii Moenchengladbach poważnie zainteresowana jest również Borussia Dortmund, a także Tottenham Hotspur, Manchester United i Manchester City.

Pochodzący z Syrii 20-letni rozgrywający jest związany z "Die Fohlen" od 2014 roku. W koszulce popularnych "Źrebaków" zaliczył dotychczas 29 występów w Bundeslidze i zdobył w nich cztery bramki.

Borussia Moenchengladbach aktualnie zajmuje piąte miejsce w tabeli zmagań o mistrzostwo Niemiec. Podopieczni Andre Schuberta w najbliższy piątek zagrają na wyjeździe z zamykającą klasyfikację drużyną Hannover 96.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 4 komentarze

rem1rem | 13.04.2016 14:06

Ponoć to objawienie tego sezonu w Bundeslidze

Liara | 13.04.2016 14:46

Dahoud jest genialny, ale jest bardzo mała szansa, że zostanie sprzedany w tym okienku.
Gladbach już straciła Nordtveita, prawdopodobnie odejdzie też Xhaka. Nie ma szans, aby klub wyprzedał sobie cały środek pola.
Jedynie szans można upatrywać w tym, że Xhaka jednak zostanie w BMG albo zaproponować opcję zakup + wypożyczenie na rok z powrotem do klubu, choć tutaj nie wiem, czy Gladbach będzie chciała ryzykować, bo jeśli załapią się w tym roku i w przyszłym do LM, to niewykluczone, że Dahoud będzie chciał przedłużyć kontrakt.  

Ragnarock | 13.04.2016 18:50

Kolejny przepłacony piłkarz, który przejdzie do Anglii

MatiP | 14.04.2016 01:01

"Nie ma szans, aby klub wyprzedał sobie cały środek pola. " Kiedyś było takie okienko, w którym straciliśmy po jednym, ważnym zawodniku z z każdej formacji. Impossible is nothing ;/bundesliga.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy