Coman daje zwycięstwo Francji U-21

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  22.02.2020 22:22
W spotkaniu towarzyskim, w którym swoje siły mierzyły piłkarskie reprezentacji Francji i Anglii do lat 21 górą była ekipa Trójkolorowych, która pokonała wyspiarzy 3:2. Gola na wagę wiktorii dla francuskiej drużyny strzelił wprowadzony w drugiej odsłonie Kingsley Coman.

W pasjonującym boju, które obie ekipy toczyły w pierwszej połowie padły aż cztery gole. Po dwa trafienia dla swoich zespołów zanotowali Yaya Sanogo dla Francji i Hary Kane dla Anglii.

Szalę zwycięstwa na korzyść Trójkolorowych przechylił z kolei Coman, który na co dzień broni barw Juventusu Turyn. 18-latek pojawił się na placu gry 25 minut przed końcem i nie przeszkodziło mu to w ustaleniu rezultatu boiskowej rywalizacji.

Warto nadmienić, że z trwającym sezonie włoskiej ekstraklasy były zawodnik PSG rozegrał w barwach Starej Damy pięć meczów, notując asystę przy trafieniu Moraty w ostatnim boju Bianconerich z Parmą.