Wygrane Eintrachtu, Paderborn, Gladbach, Unionu i Herthy

Rafał Gikiewicz

Gracze Eintrachtu wygrali z Lipskiem 2:0. W innych meczach tej kolejki triumfowali też zawodnicy Paderborn, Gladbach, Unionu i Herthy.

We Frankfurcie gospodarze pokonali RB Lipsk 2:0. Obie bramki padły po przerwie. Najpierw na listę strzelców wpisał się Toure, a w doliczonym czasie gry Kostić.

W Mönchengladbach rozpoczęło się niespodziewanie, ponieważ goście wyszli na prowadzenie. Potem jednak trafiali jedynie zawodnicy gospodarzy. Dwukrotnie uczynił to Plea, raz Neuhaus i piłkarze Źrebaków pokonali rywali z Moguncji 3:1.

We Fryburgu lepsi okazali się piłkarze Paderborn, którzy triumfowali 2:0. Najpierw trafienie zanotował Antwi-Adjej. W 84. minucie z karnego nie pomylił się natomiast Sabiri.

Zadowoleni mogą być także piłkarze Unionu. Beniaminek pokonał Augsburg 2:0. Dla gospodarzy trafiali Subotić i Ingvartsen. Warto dodać, że całe spotkanie w barwach Unionu rozegrał Gikiewicz.

Co działo się natomiast na stadionie Wilków? W 68. minucie gospodarze objęli prowadzenie po trafieniu Mehmediego. Potem jednak do głosu doszli goście. Najpierw trafienie zanotował Torunarigha. Natomiast bramkę na wagę kompletu punktów dla klubu z Berlina zdobył Lukebakio.